www.bebekhatti.com.tr 'de İade ve Değişim Şartları
 
Ürünü İade Etmek veya Değiştirmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
 
DEĞİŞİM: Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, fatura kesim tarihinden itibaren üç ( 3 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.
İade veya değişim süresi üç ( 3 ) gündür. İade veya değişim talebinizi neden belirterek info@bebekhatti.com.tr  e-posta gönderebilir veya mesai saatlerinde 0 531 308 95 67 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz. İade veya değişimde. kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade ve değişim kabul edilmeyecektir. Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, günlük kullanılan ürünler,mevlüt setleri ve mevlütlükler,göğüs pompaları ve emzirme ürünleri, kitap, cd, iç çamaşır vs.. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir. Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Değişimde ürünün içine istenilen ürünü açıklıyıcı not koymanız gerekir,Ürün elimize ulaştığında en kısa sürede istenilenle değişim yapılır.Tekrar kargoya verilir, kargo ücreti değişimde yanlız bir defaya mahsus tarafımızdan karşılanır.Daha sonraları müşteriye aittir.Kargo bedava logolu ürünlerin değişiminde gelişi ve gidişlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
 
İADE:
 
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden elimize ulaştığında,
1- Kredi kartıyla yapılan siparşlerin iadelerinde Banka Şubesindeki iade işlemlerin sonuncunda,
2- Eft ve Posta Çeki ile yapılan siparişlerde üç ( 3 ) iş günü içerisinde, hesabımızın bulunduğu banka tarafından sizin hesabınıza ibana  EFT yapılır.
 
İade işlemlerinde yanlız ürün ücretinin iadesi yapılır kargo bedava logolu ürünlerin ücret iadelerinde 100 tl kargo ücreti düşülür,kalan ücret iade edilir.Kapıdan nakit ödeme hizmet bedeli ve mobil hizmet ücreti iade edilmez. Sipariş verenler bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar. Mağazamızda iade ve değişim işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) yapılmaktadır. Hizmet kalitemizi arttırmak için görüş , önerileri ve taleplerinizi bekleriz. info@bebekhatti.com.tr.
 
Yasal Uyarı:www.bebekhatti.com.tr'de kullanılan görseller, yazılı metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları www.bebekhatti.com.tr'ye aittir. Bu sitede yer alan içerikler, basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz , bebekhatti yosunbebe kanuni işlem yaptırma hakkını saklı tutar.
 
bebekhatti®, Yosun Bebe 'nin tescilli markasıdır.